• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Advanced - opóźniona transmisja obrazu
Witajcie.

Już nie mam siły do mojego P3 Advanced. Czasami zdarzy się, że działa jak należy, ale to rzadkość - przeważnie transmisja obrazu ma opóźnienie od 2 do nawet 7 sekund, nie da się tym latać, tylko się człowiek denerwuje. Próbowałem downgradować soft, instalować starszą apkę, ale to wszystko bez sensu. Obraz tnie nawet, jak mam kontroler tuż obok drona, anteny ustawione prawidłowo. Pomocy  Huh
  Odpowiedz
Przerabiałem ten temat. Problem najprawdopodobniej tkwi w taśmach podłączonych do gimbala. Trzeba odłączyć kable, przeczyścić, upewnić się że się nie wyciągnęły i podłączyć ponownie. U mnie pomogło.

Tutaj masz video, na którym jest pokazane dokładnie, co i jak zrobić:

Odpowiedz
Nie mogę rozmontować tych przeźroczystych części, nie rozumiem jak je wyciągnąć?
  Odpowiedz
Sorry za późną odpowiedź, weekend poza domem Smile

Jak odwrócisz drona "do góry nogami", to musisz najpierw mocno wcisnąć górną, ruchomą część w dół. Zostaw ją tak na chwilę, żeby te chwytaki się rozszerzyły, później pociągnij mocno w górę i wyskoczą.
  Odpowiedz
Spoko. Udało mi się to zrobić według poradnika, dzisiaj przed pracą sprawdziłem i transmisja działała jak należy, płynnie i bez opóźnień. Mam nadzieję, że tak zostanie. DZIĘKI!
  Odpowiedz
Witam mam podobny problem ale w phantom 4 czy można w ten sam sposób rozwiązać problem w moim modelu? Pozdrawiam
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości