• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dron rozbił się o najwyższy budynek we Wrocławiu
Prędzej czy później można było się tego spodziewać. W niedzielę, 22 stycznia, operator drona dobił do najwyższego budynku w Polsce, czyli zlokalizowanego we Wrocławiu SkyTower. Rozbił się o szybę na ostatnim piętrze, a następnie runął na ziemię. Osoba, która znajdowała się po drugiej stronie szyby, zbiegła na dół i zebrała truchło delikwenta, by następnie przekazać zniszczonego drona ochroniarzowi.

Właściciel skontaktował się już z osobami ze SkyTower. Czy miał ŚK - tego nie wiadomo. Z drugiej strony, gdyby miał tabliczkę znamionową, chyba od razu byłoby jasne, kto latał.
  Odpowiedz
Słyszałem dzisiaj o tym w radiu... Strasznie boli mnie to, że za takie wybryki wszyscy operatorzy ponoszą odpowiedzialność. Mam tylko nadzieję, że nie skończy się to nałożeniem większych restrykcji dla operatorów. Sam jeszcze nie latam dronem, ale czytam i przygotowuję się, żeby właśnie takich sytuacji uniknąć. Szkoda, że nie wszyscy podchodzą do tematu poważnie.
Które z moich zdjęć jest moim ulubionym? To, które zrobię jutro. Cytat zapożyczony Smile
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości