• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drony i baterie i kamerki
Witam. mam w planie kupic drona overmax x bee 7.2 lub 8.0. moje pytanie do was po 1 : Baterie nigdzie nie moge znalezc oryginalnych baterii do tych dronow a chcial bym dokupic kilka do zestawu i cos w stylu multiladowarki, bedzie to moj pierwszy dron kosztujacy powyzej 150 zl xd . pierwszy byl z lidla ale zabawa mi sie bardzo spodobala. czy sa jakies zamienniki  do takich bateri czy  byle jaka bateria bedzie pasowala czy nie?  glownie chodzi mi o to zeby nie bylo tak ze kupie 5 bateri a okaze sie potem ze wejscia bateri nie pasuja do  wejsc w dronie. a kolejna sprawa jaka kamerke byscie polecili do drona x bee 8.0  zeby jakosc zdjec i filmow byla w miare jak na dzisiejsze standardy. nie mowie tu o jakichs kamerkach za 2000 zl ale cos wzglednego cena okolo 100 -150 zl max. Pozdrawiam Droniarzy i dziekuje za pomoc z góry
  Odpowiedz
Musisz znać napięcie i pojemność baterii . Pojemność może być większa ale trzeba dopasować wymiary. Zmierz baterie , długość ,szerokość i grubość i szukaj w sklepach o podobnych wymiarach. Po za tym musi być taka sama wtyczka . Im wyższa pojemność to cena wyższa. Mam baterie do sprzedania do Symy X5C oraz ładowarkę na 5 baterii, ale musisz podać wymiary swojej baterii , bo nie wiadomo czy będzie pasować . Kamerę też mam do Symy X5C 5 Mp, ale też nie wiadomo czy Ci taka będzie pasować .

Do tego modelu co napisałeś, to baterie są bardzo drogie na Allegro. Znalazłem Ci link .
https://allegro.pl/bateria-overmax-x-bee...18893.html
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości