• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki dron z dobrą kamerką do 1000 zł?
Cześć, mam prośbę o poradę w kwestii zakupu drona. 

Służyć mi będzie tylko i wyłącznie do pracy, ale w zupełnie innej branży - zakładam solary na dachach i chciałbym efekty mojej pracy uwiecznić na zdjęciach z drona (ew. też filmach) i wrzucić na stronę internetową, jako element marketingowy. 

Budżet to max 1000 zł (zacząłem od 500 zł ale chyba się nie da nic ciekawego znaleźć). Rzecz najważniejsza to dobra kamera ze stabilizatorem, w dalszej kolejności łatwość latania (headless, utrzymywanie stałej wysokości). Nie ważne czy jest duży czy mały, nie ważna jest długość lotu/akumulator ani jego szybkość czy wygląd. Zasięg też nieistotny bo będę fotografował lub kręcił tylko jeden dom z moją instalacją, więc nie odlecę daleko. Kontroler też - może być dedykowany z wyświetlaczem, może być mój smartfon, byle tylko było FPV żebym widział jaki mam kadr. 

Film z drona mogę sobie później obrobić w programie - jeszcze tego nigdy nie robiłem ale chyba będzie to konieczne. Oglądałem filmy z Overmaxa 7.2 oraz 8.0 a także z Parrota Bebop i nie wiem którego wybrać, i trochę liczę na to że będziecie w stanie polecić coś co daje jeszcze lepsze filmy za rozsądne pieniądze :Smile może powinienem sobie złożyć zestaw, osobno "dobra" kamerka a osobno "przeciętny" dron? z góry dzięki!
  Odpowiedz
Witaj. I co zakupiles juz ktoregos overmaxa? Ja zaczalem zabawe z badziewiem z lidla a teraz mam ochote polatac czyms wiekszym z jakas wzgledna kamerka. Zastanawialem sie nad x bee 7.2 lub 8.0 te same o ktorych piszesz. Widzialem kilka filmikow naw yt nie wyglada to zle. Opowiadaj wlasne wrazenia jeali juz dokonales zakupu. Pozdrawiam
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości