• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mavic Air wypadek - DJI Care Refresh
Witam. Mam pytanie do kogoś kto korzystał z naprawy w serwisie w Niemczech.

Otóż uszkodziłem delikatnie prawe przednie ramię, a właściwie ułamał się tylko ten zawias trzymający antenę. Kabel łączący antenę z body jest nienaruszony, poza tym delikatne otarcie obudowy, to wszystko. Generalnie Mavica Aira po wypadku na małej wysokości testowałem i wydaje się wszystko ok.

Pojawiają się następujące pytania, czy jak jedną antenę pozostawię nierozłożoną (tak jak na załączonym zdjęciu) to czy wpłynie to w jakiś sposób  na zasięg. Mógłbym zawias skleić i puki nie ma obciążenia w postaci ustawienia anteny, to klej trzyma. Przy składaniu i rozkładaniu niestety puszcza.

Druga sprawa, mam DJI care refresh  jeszcze 9 miesięcy. Czy działa to tak, że jeżeli skorzystam z naprawy płatnej, to zostaje mi 2 x do wykorzystania DJI care refresh czy mimo wszystko traktują to jako jedno wykorzystanie? 

Patrzyłem  też na wyceny usług serwisu DJI, całe ramię kosztuje 16-20 euro ale już oplata za naprawę 100 euro więc wyjdzie drożej niż 100 euro na DJI care refresh. Waham się czy latać nim, zaczekać na większy dzwon i ewentualnie pod koniec okresu ochronnego oddać na DJI Care refresh ( no właśnie, czy serwis będzie miał podgląd, że wypadek zdarzył się 8 miesięcy wcześniej i nie uznają z tego powodu roszczenia), czy wysyłać już teraż. Generalnie wydaje mi się, że uszkodzenie jest dużo mniejsze niż 100 euro.

I ostatnie pytanie, czy przy oddaniu na dji care refresh, koszty przesyłki w 2 strony pokrywa dji, a w przypadku zdecydowania się na naprawę poza dji care refresh, przesyłkę pokrywam sam?

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości