• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Phantom IV Advnc - Tnie nagranie z drona
Sad 
Witam, posiadam Phantoma IV Advanced i nie ukrywam, że jestem początkującym "Droniarzem". Mam jednak kilka problemów z moim dronem:

1. Głównym jest cięcie obrazu z nagrania zarówno w podglądzie jak i później przy odtwarzaniu. Co może być przyczyną? Pierwszy raz latałem nim w lutym w Australii więc myślałem, że może coś z zasięgiem na tych bezkresach lądu, ale po powrocie w Polsce jest to samo. Ścina obraz jak kiedyś w VHSach, pojawiają się jakieś zielone przerywniki na ekranie i zrywa klatki filmu. Nigdy nie odlatywałem nim dalej niż 200m.

2. Nie wiem czemu coś mi się przestawiło z docelowym miejscem nagrania, najpierw film nagrywał się na karcie w dronie, teraz na karcie w telefonie. Czy ja coś mogłem niechcący zmienić?

3. Ostatnio latałem w kwietniu (niestety z braku czasu) i w ogóle nie mogłem nagrać filmu. Miałem tylko podgląd. Nie mogłem użyć guzika "nagrania" na ekranie telefonu, od razu mówię że miałem miejsce na karcie. Jakiś pomysł? Dodam, że latałem w miejscu, gdzie z siecią telefoniczną i internetem jest problem (nawet radio domowe czasami ściąga Białoruś).

Pomożecie?
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości