• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z zasięgiem nagłe zrywanie sygnału
Mam taki przypadek - sprzęt nie jest jakiś górno półkowy ALE mam Phantoma III standard - do swoich zadań ( uwaga nietypowych bo rolniczych ) sprawdzał do tej pory się super. Zasięg w otwartych polach bez przeszkód potrafił wynieść blisko kilometr więc dalej niż pokazuje manual. I nagle - nie umiem określić przyczyny nie jestem w stanie latać dronem na dalej niż 60 do 80 metrów poziomo lub pionowo - traci kontakt powrót do miejsca startu i tak w koło. Oczywiście dron na gwarancji pojechał do serwisu - tam wysłano go do holandii i z dumą odesłano z nową aparaturą wskazując przyczynę tkwiącą właśnie tam. Wszystkie update / upgrade parownia etc itd zrobione i dalej dokładnie to samo i to w różnych miejscach - próby robiłem w punktach oddalonych od siebie o 30 km w różnych warunkach. Oczywiście dron do pudła i serwis. Tam znowu odesłano drona mówiąc, że jest wszystko ok i skończyła się gwarancja....czy ma ktoś taki przypadek ? jak temu zaradzić cały czas mam RC SIGNAL LOST. Dron ma ustawione wszelkie limity na maxa czytaj ZERO limitów. Parowane kilkukrotnie radio wgrywany soft etc żadnych fizycznych uszkodzeń. 

Będę wdzięczny za pomoc - pozdrawiam Bartosz

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości