• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedaż drona za granicę a podatek
Dobry wieczór,

Sprzedaję swojego Phantoma 4 po trzech miesiącach użytkowania - niestety drony to nie moja bajka... Na ogłoszenie na OLX odpowiedział zainteresowany klient, tyle że jest to osoba z Wielkiej Brytanii. Czy ktoś z Państwa sprzedawał drona za granicę? Czy nie jest wtedy naliczany jakiś podatek, cło, czy mogę bez problemu wysyłać paczkę?

Proszę o pomoc.
Paulina
  Odpowiedz
Paulina, nie sprzedawaj drona do UK!

To znany przekręt, oni wysyłają sfałszowane potwierdzenia przelewów, a Ty wysyłasz drona i tych pieniędzy nigdy nie zobaczysz. Poza tym niektóre banki zagraniczne umożliwiają cofanie przelewów. Powiedz swojemu kupcowi, że chcesz rozliczyć się przez PayPala i po otrzymaniu wpłaty wyślesz drona. Zobaczysz, że już do Ciebie nie odpisze...

Niestety to popularna metoda oszustwa na OLX.
  Odpowiedz
O kurczę, nie miałam pojęcia. Dziękuję za ostrzeżenie! Poczekam zatem na zapytanie od jakiegoś Polaka, najlepiej z odbiorem osobistym...
  Odpowiedz
Stara praktyka. Jak przesiadałem się z P3ADV na P4PRO dostałem taką samą ofertę od angola. Jak poprosiłem o wpłatę na konto paypal to już nie był zainteresowany moją ofertą. Co za szkoda, zarobiłbym w funtach Sad
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości