• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zabawkowy Dron, problem z kamerką.
Witam! Wiem, że po zabawce się wiele spodziewać nie można, ale jednak mam pytanie techniczne. Posiadam tanią zabawę JJRC H31, osobno dokupiłam oryginalną kamerkę. Kamerka działa, ale jak ją włączam bez latania, ona korzysta z baterii drona, i w momencie gdy dron zaczyna latać, kamera ma za mało prądu by kontynuować nagrywanie. zastanawiam się, czy większa, pojemniejsza bateria, załatwiłaby sprawę. Wtedy jednak dron mógłby być za ciężki by ruszyć się z miejsca i latać. Teraz pytanie, Oryginalna bateria ma 3,7V, 30C, 400 mAh. Czy bateria 500 mAh 25 C mogłaby załatwić sprawę? Nie wiem czy bateria starczająca na dłużej, coś by tu zmieniła, skoro tu ewidentnie chodzi o to, że dron i kamera korzystają z tego samego źródła, które podaje za małą moc kamerze... Do momentu jak nie odpalę silników, kamera nagrywa OK, jak zaczynam latać, kamera przestaje nagrywać, a plik jest uszkodzony. Kamerka sterowana jest tylko kontrolerem, nie ma wifi, więc nie mam też podglądu na żywo.

Zdaję sobie sprawę z tego, że to zabawka, i pewnych rzeczy nie przeskoczę, ale dopóki nie nauczę się tym dobrze latać, to nie ma mowy o nowym dronie, mam też inne wydatki. Kamerka nagrywa całkiem fajnie jak na coś za 50 zl, Ale gdyby jeszcze dało się nagrać coś lecąc dronem, nic więcej do szczęścia, na chwilę obecną nie byłoby mi potrzebne.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości